Новини

Я не дуже розумію, як можна так утримати владу – Щербина про Зеленського

Я не дуже розумію, як можна так утримати владу – Щербина про Зеленського

Президент України Володимир Зеленський не збирається ні з ким домовлятися. 

Таку думку в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ехо України” висловив журналіст Сергій Щербина.

“Я не дуже розумію, як можна так утримати владу. Тому що – з ким працювати? Як забезпечити взагалі всю вертикаль в країні? Якими людьми її заповнити, якщо у нас дві люстрації? Перша люстрація – люстрація часів Януковича, яку, очевидно, Зеленський не збирається скасувати. І друга люстрація – часів пост-Майдану, яку збираються ввести.

А хто ж працювати буде? Гаразд, бог з ними, з народними депутатами, міністрами і складом Кабінету міністрів. У обладміністраціях хто буде працювати, в райдержадміністраціях хто буде працювати? На ці питання у мене поки немає відповідей. Я бачу, що він собі звужує коридор. Я так розумію, що він не збирається ні з ким домовлятися”, – наголосив Щербина.

Раніше “Прямий” повідомляв, що жахає те, що робитиме далі президент України Володимир Зеленський. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.