Як пережити самоізоляцію: астронавт NASA дав дієві поради
Астронавт Скотт Келлі провів на Міжнародній космічній станції рік, саме тому він став експертом з питань самоізоляції та дав дієві поради, як її пережити, пише inc.com.
Встановіть і чітко дотримуйтесь часу, коли пора перестати працювати
Постарайтеся зберегти графік, щоб ваші дні були структуровані. Складіть графік сну, а також відмічайте, коли ви починаєте і закінчуєте роботу.
Новачки на дистанційній роботі можуть працювати більше, ніж потрібно — хоч це й одна з причин, з якої віддалені працівники перевершують офісних. 8 годин робочого часу пройшло? Вимкніть комп’ютер і займіться чимось іншим. Робота чекатиме на вас завтра.
Розвивайте нове хобі або займіться старим
Зі скасуванням громадських заходів і меншою кількістю планів з’являється більше часу. Заповніть його чимось. Це корисно не тільки для мозку і здоров’я, а й для того, щоб залишатися продуктивним.
Келлі взяв з собою на МКС звичайні паперові книги. Він вважає, що це відмінний спосіб відволіктися: читання вимагає тиші, що не спокушає відкрити нову вкладку і береже від тривожних новин. Астронавт також пропонує навчитися грати на музичному інструменті, брати онлайн-уроки й вчитися новому.
Дзвоніть родині та друзям
“Навіть незважаючи на всі обов’язки командира космічної станції, я ніколи не втрачав можливості подзвонити сім’ї і друзям”, — говорить Келлі. Віртуальні зустрічі корисні для всіх і дозволяють відчувати себе не таким самотнім.
Онлайн можна переглянути разом фільм або навіть організувати книжковий клуб.
У підсумку Келлі відзначив, що жити в ізоляції було важко. Повернувшись на Землю, йому було важко призвичаїтися.
Нагадаємо, що станом на 10:00 30 березня в Україні зафіксовано 480 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.
Зазначимо, станом на 5:50 понеділка загальна кількість померлих від інфекції, викликаної новим коронавірусом SARS-CoV-2, у світі складає 33 968 осіб.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.