Яка ситуація зі світлом: що кажуть в “Укренерго”
Фото: Pixabay
Станом на ранок 22 червня через російські обстріли є знеструмлення у семи областях.
Про це повідомили в НЕК “Укренерго“.
“Внаслідок російських атак на об’єкти енергетичної інфраструктури – на ранок найскладнішою є ситуація у Донецькій та Херсонській областях. Там – найбільший обсяг нових знеструмлень через пошкоджене ворогом обладнання. Також після нічних та ранкових обстрілів є знеструмлені споживачі на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі”, – йдеться в повідомленні.
Там, де дозволяють умови безпеки, енергетики уже розпочали відновлювальні роботи.
Споживання електроенергії станом на 9:30 понеділка на 2,2% перевищує рівень попереднього робочого дня – п’ятниці, 19 червня. Причиною цього зростання Укренерго називає підвищення температури повітря у більшості областей України, що зумовлює активне використання кондиціонерів споживачами.
Оператор енергосистеми радить перенести активне споживання електрики на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.