Новини

Якщо Зеленський не дасть українцям, що обіцяв на виборах – його доля буде досить поганою – Синютка

Якщо Зеленський не дасть українцям, що обіцяв на виборах – його доля буде досить поганою – Синютка

Якщо президент Володимир Зеленський не дасть українцям миру, чого він обіцяв, його доля буде достатньо поганою.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олег Синютка.

“Якщо президент Зеленський не дасть українцям миру, чого він обіцяв, його доля буде достатньо поганою. Тому що я впевнений, що українці політично більше не будуть підтримувати політика, який перед виборами обіцяв їм мир, і який не зумів цього миру дати. Який демонстрував, що мир можна отримати настільки легко. Який, врешті решт, звинувачував попередню владу, що вона зацікавлена у продовженні війни. Тому я переконаний, що Зеленський буде всіма способами домагатися миру”, – сказав Синютка.

Нагадаємо, за підсумками Нормандського саміту Україна має законодавчо імплементувати “формулу Штайнмаєра”.

Раніше президент України Володимир Зеленський розповів, що з його російським колегою Володимиром Путіним дуже складно домовлятись.

9 грудня, відбувся саміт Нормандської четвірки”(Україна, РФ, Германія, Франція) у Парижі.

На “Прямому” пройшов марафон “Нормандська зустріч. Зрада чи перемога”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.