Єрмака “зіллють” так само, як Трубу і Богдана – ексдепутат
Новий очільник Офісу президента Андрій Єрмак втратить свою посаду, як тільки стане непотрібний команді Володимира Зеленського – так само, як колишній керівник ОП Андрій Богдан.
Таку думку в ефірі “Прямого” висловив народний депутат VIII скликання Ігор Артюшенко.
“Складається враження, що у нас дев’ять місяців пан Зеленський працював в Офісі Богдана, а тепер буде пан Зеленський працювати в Офісі Єрмака. Принаймні це з того апломбу і того посилу, який Єрмак сьогодні і задав. А завершиться, я думаю, все погано для Єрмака, так само, як і для Богдана. Просто коли він виконає своє зобов’язання, знову піарщики Зеленського згадають про гарного царя і поганих бояр. І так само його зіллють, як злили вже Трубу, Богдана. І, думаю, цей буде наступним”, – сказав Артюшенко.
Нагадаємо, позафракційна депутатка, член депутатської групи “За майбутнє” Ірина Костанкевич зазначила, що Єрмак хоче опікуватись зовнішньою і внутріньою політикою України, а також інвестиціями, але це не входить до його повноважень.
“Пан Єрмак хоче “объять необъятное” – це і зовнішня політика, це і внутрішня політика, це й інвестиції, це і медіа”, – сказала Костанкевич.
Раніше в ефірі “Прямого” експерт з політики Олександр Солонтай зазначав, що наразі в Україні голова Офісу президента – це фактично людина, яка керує країною за відсутності Володимира Зеленського.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.