Політика

“Європейська Солідарність” у Тернопільській облраді закликала припинити імпорт електроенергії з Росії

“Європейська Солідарність” у Тернопільській облраді закликала припинити імпорт електроенергії з Росії

Сесія Тернопільської обласної ради ухвалила звернення до вищого керівництва країни щодо припинення імпорту електроенергії з Росії. Ініціатором цього звернення виступила фракція “Європейська Солідарність” в обласній раді.

Про це повідомляє пресслужба “ЄС”.

“Позиція нашої команди залишається незмінною – імпорт російської електроенергії, газу чи будь-чого іншого з країни-агресора – це зрада України та її державних інтересів. Не можна торгувати з російським окупантом, посилювати його економіку і за наші гроші вбивати наших воїнів на Сході нашої держави”, – наголосив керівник фракції “ЄС” у Тернопільській облраді, голова Тернопільської територіальної організації партії Степан Барна.

“Ми звертаємося до секретаря РНБО: негайно припиніть імпорт російської електроенергії, негайно припиніть імпорт білоруської електроенергії. Негайно введіть санкції щодо цього. Законопроєкт у Верховній Раді. Імпорт електроенергії з Росії – це пряма загроза енергетичній безпеці та незалежності країни”, – акцентував депутат Тернопільської облради від “ЄС” Тарас Юрик.

Як відомо, фракції “Європейської Солідарності” у 239 місцевих радах ініціювали позачергові засідання щодо забезпечення українців додатковими коштами на субсидії на комунальні послуги, у зв’язку зі значним підвищенням тарифів і скасуванням пільг на електроенергію.

Нагадаємо, з 1 лютого в Україну постачатимуть електроенергію з Росії.

П’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко закликав владу припинити корупційні схеми енергопостачання з Білорусі та Росії.

Нардеп від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко заявив, що європейські партнери обурюються тим, що влада України повертається до енергетичної співпраці з Росією.

Як відомо, раніше  Україна почала імпорт електроенергії з білоруської АЕС.

Читайте також: Паралельно з підвищенням тарифів уряд Зеленського знову почав купувати російську електроенергію – Ар’єв.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.