Юрій Вітренко написав заяву про звільнення – ЗМІ
В.о. міністра енергетики Юрій Вітренко написав заяву про звільнення.
Про це повідомляє “ЄП” з посиланням на джерела.
За словами джерел, він вивіз особисті речі з міністерства ще 2 тижні тому.
За словами джерела з оточення Вітренка, про свій відхід він почав говорити ще близько двох тижнів тому.
Передбачалось, що після поїздки Вітренка з президентом Володимиром Зеленським у Катар ситуація може змінитися, але в підсумку в.о. міністра написав заяву.
Нагадаємо, партія “Європейська Солідарність” заявила, що відновлення експорту газу з Росії – це червона лінія для влади Зеленського.