Політика

Юрій Вітренко написав заяву про звільнення – ЗМІ

Юрій Вітренко написав заяву про звільнення – ЗМІ

В.о. міністра енергетики Юрій Вітренко написав заяву про звільнення.

Про це повідомляє “ЄП” з посиланням на джерела.

За словами джерел, він вивіз особисті речі з міністерства ще 2 тижні тому.

За словами джерела з оточення Вітренка, про свій відхід він почав говорити ще близько двох тижнів тому.

Передбачалось, що після поїздки Вітренка з президентом Володимиром Зеленським у Катар ситуація може змінитися, але в підсумку в.о. міністра написав заяву.

Нагадаємо, партія “Європейська Солідарність” заявила, що відновлення експорту газу з Росії – це червона лінія для влади Зеленського.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.