З 18 березня в Україні заборонять міжміське сполучення і проїзд у метро
У зв’язку з небезпекою поширення в Україні коронавірусу Covid-19 президент Володимир Зеленський просить уряд зупинити міжміське та міжобласне сполучення і роботу метрополітенів з 12 години дня 18 березня.
Про це заявив президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні, повідомляє “Прямий”.
Глава держави повідомив, що 16 березня відбудеться засідання уряду, до якого у президента є низка доручень.
“Міністерству інфраструктури з 12 години дня 18 березня 2020 року заборонити залізничне авіа та автобусне міжміське та міжобласне пасажирське перевезення. Заборонити роботу метрополітенів.
Міські перевезення можуть здійснюватися у режимі “до 10 осіб” у маршрутних таксі та у таксі. І до 20 осіб у тролейбусах/автобусах/трамваях”.
Нагадаємо, від 17 березня на посиленому карантині будуть перебувати Київ та низка інших великих міст України.
15 березня ввечері у Борисполі приземлився літак з евакуйованими з Італії українцями. У них коронавірусу не виявлено.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.