Новини

З 18 березня в Україні заборонять міжміське сполучення і проїзд у метро

З 18 березня в Україні заборонять міжміське сполучення і проїзд у метро

У зв’язку з небезпекою поширення в Україні коронавірусу Covid-19 президент Володимир Зеленський просить уряд зупинити міжміське та міжобласне сполучення і роботу метрополітенів з 12 години дня 18 березня.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні, повідомляє “Прямий”.

Глава держави повідомив, що 16 березня відбудеться засідання уряду, до якого у президента є низка доручень.

“Міністерству інфраструктури з 12 години дня 18 березня 2020 року заборонити залізничне авіа та автобусне міжміське та міжобласне пасажирське перевезення. Заборонити роботу метрополітенів.

Міські перевезення можуть здійснюватися у режимі “до 10 осіб” у маршрутних таксі та у таксі. І до 20 осіб у тролейбусах/автобусах/трамваях”.

Нагадаємо, від 17 березня на посиленому карантині будуть перебувати Київ та низка інших великих міст України.

Укрзалізниця” припиняє міжнародне пасажирське сполучення з 17 березня до кінця періоду загальнонаціонального карантину.

13 березня секретар РНБО оголосив, що за 48 годин Україна на два тижні закриє кордон для іноземних громадян.

15 березня ввечері у Борисполі приземлився літак з евакуйованими з Італії українцямиУ них коронавірусу не виявлено.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.