З 2013 року в Україні споживання газу скорочено майже на 30% – Порошенко
Президент України Петро Порошенко повідомив, що наша країна з 2013 року скоротила споживання газу майже на 30%.
Про це він заявив виступаючи перед колективом підприємства Зоря – Машпроект у Миколаєві, трансляцію вів “Прямий”.
“Завдання, яке я поставив, – щоб ми перейшли на власне виробництво газу, скоротили неефективне споживання газу. І на сьогодні, порівняно з 2013 роком, споживання газу скорочено майже на 30%. І збільшили вітчизняний видобуток через Укргазвидобування… І нам потрібні нові компресори”, – заявив Порошенко.
Він додав, що питання газового видобутку – питання національної безпеки.
“Ми нікому не дозволимо намагатися знищити машинобудівний потенціал України”, – підкреслив Порошенко.
Нагадаємо, президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки на Донеччину взяв участь у церемонії символічного пуску газу на підвідному газопроводі високого тиску від селища міського типу Очеретине до міста Авдіївка.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.