Стрічка новин

З 2013 року в Україні споживання газу скорочено майже на 30% – Порошенко

З 2013 року в Україні споживання газу скорочено майже на 30% – Порошенко

Президент України Петро Порошенко повідомив, що наша країна з 2013 року скоротила споживання газу майже на 30%.

Про це він заявив виступаючи перед колективом підприємства Зоря – Машпроект у Миколаєві, трансляцію вів “Прямий”.

“Завдання, яке я поставив, – щоб ми перейшли на власне виробництво газу, скоротили неефективне споживання газу. І на сьогодні, порівняно з 2013 роком, споживання газу скорочено майже на 30%. І збільшили вітчизняний видобуток через Укргазвидобування… І нам потрібні нові компресори”, – заявив Порошенко.

Він додав, що питання газового видобутку – питання національної безпеки.

“Ми нікому не дозволимо намагатися знищити машинобудівний потенціал України”, – підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки на Донеччину взяв участь у церемонії символічного пуску газу на підвідному газопроводі високого тиску від селища міського типу Очеретине до міста Авдіївка.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.