З 22 лютого вартість розмитнення “євроблях” зросте: названо причину
Продовження пільгового періоду для митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації не планується.
Про це повідомив заступник голови Державної фіскальної служби Віктор Кривицький у Facebook.
Він зазначив, що з початку року в зонах митного контролю деяких митниць накопичилась значна кількість авто, власники яких очікують сплатити платежі, – але “популісти” радять автовласникам не поспішати, мовляв буде продовжено пільговий період (коефіцієнт 0,5 для акцизного податку), змінено порядок митного оформлення транспортних засобів тощо.
“За інформацією, отриманою мною в ході робочої зустрічі з головою комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Южаніною Н.П., продовження пільгового періоду не планується“, – написав Кривицький.
“Після 22 лютого 2019 року власники авто платитимуть за оформлення повну ставку акцизу. Зрозуміло, що розмір митних платежів суттєво зросте”, – наголосив він.
“А вже з травня цього року до порушників митних режимів “транзит” і “тимчасове ввезення” правоохоронці почнуть застосовувати жорсткі фінансові санкції аж до конфіскації транспортного засобу”, – додав Кривицький.
Він закликав власників авто “оперативно скористатись наданою законом пільгою (до 22 лютого 2019 року) та можливістю безперешкодно користуватись європейським автомобілем”.
Також читайте: Державна фіскальна служба розповіла, чому відбуваються затримки при митному оформленні автомобілів на єврономерах.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.