З початком зими КПВВ переходять на новий час
????????????????????????????????????
Пункти пропуску в районі ООС з 1 грудня переходять на зимовий час роботи: КПВВ працюватимуть з 8:00 до 17:00
Про це на сторінці в Facebook повідомив штаб ООС.
“Командування Об’єднаних сил звертається до громадян з проханням врахувати цю інформацію при плануванні своїх поїздок. За осінній період роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду лінію розмежування перетнули понад 3,2 мільйона осіб та 389 тисяч транспортних засобів”, – йдеться у повідомленні.
За новим графіком працюватимуть КПВВ “Станиця Луганська”, КПВВ “Золоте”, КПВВ “Майорське”, КПВВ “Мар’їнка”, КПВВ “Новотроїцьке”, КПВВ “Гнутове”.
Нагадаємо, що 15 листопада 2019 року, з 12.00 контрольні пунктм в’їзду-виїзду “Каланчак” і “Чонгар” відновили пропуск осіб та транспортних засобів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.