З початку року чотири млрд гривень було стягнуто з неплатників аліментів – Петренко
З початку 2018 року державні виконавці Міністерства юстиції України стягнули вже 4 мдрд гривень аліментів.
Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко у Twitter.
Відомо, що ця сума – вдвічі більша, ніж аналогічний період минулого року. Станом на листопад 2017 року було виплачено 1,9 млрд гривень аліментів.
“4 млрд гривень аліментів виплачено українським дітям завдяки роботі команди Мін’юсту цього року. Це рівно в два рази більше, ніж за цей самий період у 2017 році. Дуже красномовне свідчення, що наша кампанія “Чужих дітей не буває” працює”, – йдеться в повідомленні.
4 млрд гривень аліментів виплачено українським дітям завдяки роботі команди Мін'юсту цього року.
Це рівно в два рази більше, ніж за цей самий період у 2017 році. Дуже красномовне свідчення, що наша кампанія #ЧужихДітейНеБуває працює. pic.twitter.com/fPlTiHfG9M
— Павло Петренко (@Petrenko_Pavlo) November 22, 2018
Раніше “Прямий” повідомляв, що за 9 місяців 2018 року з неплатників аліментів в Україні стягнуто на користь дітей 2,8 млрд грн.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.