За добу бойовики обстріляли 12 населених пунктів на Донбасі
У зоні бойових дій на Донбасі бойовики 23 рази порушили режим припинення вогню. Втрат серед українських військових не було.
Про це інформує пресцентр ООС.
Окупанти обстріляли 12 населених пунктів: Новолуганське, Новгородське, Троїцьке, Новотошківське, Кіндрашівське, Луганське, Мар’їнка, Лебединське, Павлополь, Водяне, Новотроїцьке та Новогнатівка.
Нагадаємо, впродовж доби, 28 вересня, збройні формування Російської Федерації та її найманці 17 разів порушили режим припинення вогню.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.