За добу РФ втратила майже 1400 солдатів, чотири танки й 20 артсистем
фото: Генштаб
Станом на ранок 2 січня Росія втратила близько 792 170 військових з початку повномасштабного вторгнення в Україну. За добу втрати ворога в живій силі сягнули 1370 осіб.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у Facebook.
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 02.01.25 орієнтовно склали:
- особового складу ‒ близько 792170 (+1370) осіб
- танків ‒ 9676 (+4)
- бойових броньованих машин ‒ 20056 (+13)
- артилерійських систем – 21552 (+20)
- РСЗВ – 1256
- засобів ППО ‒ 1032
- літаків – 369
- гелікоптерів – 330
- БПЛА оперативно-тактичного рівня – 21200 (+69)
- крилатих ракет ‒ 3003
- кораблів /катерів ‒ 28
- підводних човнів – 1
- автомобільної техніки та автоцистерн – 32729 (+54)
- спеціальної техніки ‒ 3675 (+3)
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.