За рік виплати аліментів зросли вдвічі – Мін’юст
За минулий рік державні виконавці стягнули 4,6 млрд гривень боргів з неплатників аліментів.
Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко у Facebook.
За його словами, ця сума майже вдвічі перевищує показник 2017 року.
“У 2018 році держвиконавці Мін’юсту стягнули 4,6 млрд грн боргів зі сплати аліментів на користь українських дітей. Це майже вдвічі більше від показника 2017 року, коли дітям було повернуто 2,4 млрд грн заборгованості”, – написав Петренко.
Він також зазначив, що досягти таких результатів вдалося завдяки законодавчим ініціативам “Чужих Дітей Не Буває” і пообіцяв продовжити таку ж роботу в 2019 році.
Нагадаємо, починаючи з першого січня 2019 року розмір мінімальних аліментів зростатиме протягом всього року.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.