Суспільство

За вихідні на Донбасі зафіксовано 374 порушення “тиші” – ОБСЄ

За вихідні на Донбасі зафіксовано 374 порушення “тиші” – ОБСЄ

На Донбасі з 5 по 7 січня СММ ОБСЄ зафіксувала 374 порушення “режиму тиші”.

Про це йдеться в щоденному звіті, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні.

У Донецькій області зафіксували 349 порушень, а у Луганській – 25.

“За оцінкою, вогонь зі стрілецької зброї був спрямований по безпілотному літальному апарату СММ неподалік вокзалу в Донецьку”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, повідомляється, що СММ зафіксувала один вибух поблизу Донецької фільтрувальної станції, коли автобус із працівниками станції прямував від ДФС до Ясинуватої.

Бойовики продовжують обмежувати пересування місії на блокпостах.

7 лютого в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.