Новини

Забавки на роялі закінчились. Роль Зеленського вимагає від нього повної загибелі всерйоз – Піонтковський

Забавки на роялі закінчились. Роль Зеленського вимагає від нього повної загибелі всерйоз – Піонтковський

Президент України Володимир Зеленський і його помічник Андрій Єрмак прагнуть для України не миру, а капітуляції на умовах Кремля.

Про це російський політичний експерт Андрій Піонтковський написав у своїй статті для Kasparov.ru. “Прямий” наводить повний текст статті.

“22 листопада українська телепрограма “WATCHDOGS” представила фільм-розслідування “Один Єрмак на два фронти: як помічник Зеленського в інтересах России працював”. Фільм включав, зокрема, моє невелике інтерв’ю, в якому я повторив основні тези своєї статті “Пан продюсер”, присвяченій особистості тіньового творця зовнішньої політики України.

На наступний день Єрмак, відповідаючи на наполегливі прохання українських ЗМІ, дав офіційний коментар.

“В Украiнi Є політики, яким невигідно, щоб закінчувалась війна. Їм невигідно, тому що вони збагачуються на ній. Тому я не дивуюсь інформаційним атакам на мене, найближчим часом кількість інформаційних атак проти мене сильно збільшиться”, — зазначив він. За словами Єрмака, увагу опонентів він привернув тому, що “докладає зусиль до завершення війни в Україні”.

Відповідь Єрмака витриманий строго в руслі масштабної, що триває вже майже рік кремлівської спецоперації по звинуваченню України в розв’язанні війни на своїй території і зняття відповідальності за агресію з злочинного путінського режиму.

Тієї самої операції, яка призвела на вершину влади в Україні таких людей, як Єрмак, Коломойський, Богдан, Зеленський.

До речі, показова деталь: Єрмак об’єктивно і без удаваної скромності оцінює свою ключову роль в цій чудовій бригаді однодумців. Він же не відповідає критикам, які збагачуються на війні, що він, як помічник Зеленського, всього лише правильно слід миролюбного курсу всенародно обраного президента.

Навпаки, він гордовито підкреслює, що саме він – Єрмак – від себе особисто, а не як чийсь помiчник, “докладає зусіль до завершення Війни в Україні”.

Зеленський – актор, а не сценарист, і йому не прийшла б у голову блискуча мізансцена в Вашингтоні, коли Єрмак, ламаючи все дипломатичні протоколи, просто по-людськи пхав Волкеру і Тейлору в обличчя фальшиві фотки своїх “убієнних” родичів і, насилу стримуючи ридання, “зізнавався”, як він ненавидить “кривавого баригу” Порошенко, який розв’язав війну, і ні в чому не звинувачує Путіна. Дискредитувати Україну в очах її союзників, домогтися її ізоляції на міжнародній арені – найважливіший елемент Єрмаковського зусіль.

Це устами Єрмака Зеленський смачно цілував дупу Трампа, у чому посол Сондленд запевнив президента США через півгодини після бесіди з Єрмаком один на один, на яку Єрмак не допустив жодної особи з супроводжували Сондланда осіб.

Єрмак прекрасно знав, що Трампу глибоко “насрати на Україну”, і тим не менш вперто тягнув Зеленського на катастрофічне для України втручання у внутрішньополітичне життя США на боці Трампа. Він, на вимогу Джуліані, готував виступ Зеленського на CNN 15 вересня, яка не відбулася лише через скандал, що вибухнув напередодні у Вашингтоні.

Єрмак дійсно докладає зусиль, і чималих, на кожному етапі сповзання України по самогубному для неї сценарію “возз’єднання з ОРДЛО”. “Возз’єднання” з ОРДЛО”- це легітимація російського військово-терористичного плацдарму в українському правовому полі, ліквідація перешкод його розповзання на територію всієї України і знищення суверенітету країни.

Кремль і Єрмак обрали тактику салямі – змусити Україну перейти червону лінію відмови від свого суверенітету поступово, “малими кроками”, непомітно розмити саму цю лінію і, нарешті, поставити країну перед фактом незворотної капітуляції.

Цей маршрут капітуляції Єрмак запустив 12 липня, підписав від імені української держави той самий протокол радників нормандського формату, за яким Україна вперше взяла на себе односторонні принизливі зобов’язання по покірному руху в бік свого приєднання до ОРДЛО.

“Формула Штайнмайера” так наполегливо нав’язувалася окупантами через трьох слів в ній – вибори в Донбасі – і підписи під цими словами української сторони.

Погодившись в принципі з проведенням окупантом “виборів” на окупованій території, капітулянти накинули зашморг ОРДЛО на шию України. А в Парижі вся нормандська четвірка буде її дружно затягувати. Інший порядку денного там просто не планується.

Після 12 липня українські керівники змушені тепер вічно в чомусь виправдовуватися, рапортувати Кремлю про виконання його вимог, завіряти його і смиренно отримувати у відповідь плювки і образи за недостатнє завзяття. Вони перетворилися в класичних “українських експертів” на російських телешоу.

Кожен раз, коли упирався Леонід Кучма, починав говорити про план “Б” Вадим Пристайко, чи робила смілива заява Дарка Оліфер і тим самим виникала загроза маршруту капітуляції, над президентом негайно нависала масивна фігура Єрмака. Пан продюсер владно повертав охороняється ним особа на вказану тому траєкторію, фізично супроводжуючи його в ту чи іншу точку маршруту (Золоте, Луганська etc.).

Фундаментальним кроком на шляху до точки неповернення стало узгодження Єрмаком зі своїм кураторами в Москві секретного протоколу – проекту підсумкового документа саміту “нормандської четвірки”.

Про цю знаменну подію урочистосто оголосив 19 листопада заклятий ворог України Олексій Чеснаков, ідеолог кремлівської “мобілізаційної партії”, що вимагає повного знищення української незалежності.

Чеснаков підкреслив, що саме Москва зажадала, щоб це було зроблено заздалегідь, до саміту, “щоб обмежити спроби України вийти в ході переговорів за рамки Мінських угод”, і що “узгоджений документ нас повністю влаштовує”.

Яким же чином кремлівському суперагентові, підкорившого президента, вдається проводити в життя задуми Путіна, Суркова, Чеснакова, не зустрічаючи масового опору громадянського суспільства? А з тієї ж причини, по якій 73% українців голосували на президентських виборах за кандидата, який обіцяв їм світ, припинення загибелі людей. Насилу, але допускаю, що Зеленський дійсно тоді вірив кремлівської (і своєї власної) пропагандистській машині, що у війні була винна правила в Україні “партія війни”, а він, Зеленський, принесе країні мир.

Зеленський не отримував мандата на капітуляцію. Він отримав всенародний мандат на припинення кровопролиття на лінії зіткнення сторін і повернення захоплених українських заручників.

І Єрмак сьогодні також стверджує, що він працює для “завершення Війни в Україні”. Він бреше. Він невпинно і дуже ефективно працює на “возз’єднання з ОРДЛО”.

Возз’єднання з ОРДЛО – це не світ. Це поширення російської окупації на всю Україну. Це війна і, як відверто формулює напарник Єрмака російський фашист Чеснаков, приєднання України до ОРДЛО.

Давайте все-таки розберемося в семантиці слова світ.

Справедливий світ – це повернення Україні всіх окупованих територій і суд над російськими військовими злочинцями та їхніми українськими посібниками. Сьогодні він неможливий.

Сьогодні можливо перемир’я: реальне припинення вогню на лінії зіткнення і повернення Україні сотень її громадян, захоплених на окупованих територіях в якості заручників.

Саме за це перш за все голосували не 73, а 100% українських виборців.

Так, це заморожування конфлікту, це нове Придністров’я, Південна Осетія, Кашмір, розділена Корея …

Це найгірший варіант. Але той, який намагаються під розмови про світ і повернення (?!) Донбасу нав’язати Україні Путін, Єрмак і безвольно примкнув до них Зеленський, набагато гірше. Уявіть собі, якби Південної Кореї запропонували сьогодні об’єднатися з Північною при збереженні Кім Чен Ина, його армії і ядерного арсеналу і ліквідації демілітаризованої зони на 38-й паралелі.

Між іншим, навіть в наскрізь імперіалістичної російської правлячої верхівки немає сьогодні єдності з українського питання.

Мобілізаційної партії, про погляди яку йшлося вище, опонує партія помірних імперіалістів, які вважають, що, цап-царапнув в України Крим і половину Донбасу, можна як би “зафіксувати прибуток” і піти на заморожування конфлікту.

Жорстку відповідь “кремлівським капітулянт” дав шалений Чеснаков:

“Вони хочуть негайно скинути напругу, їм набридла українська тема, вони втомилися від конфронтації і готові піти на “паскудний світ”. Якщо вони переможуть, то Росія програє. Ми, навпаки, хочемо використовувати високу напругу в міжнародній політиці для досягнення великої мети – повернення Україна в нормальний стан найближчої до Росії нації. Як говорить Сурков, треба не Донбас повернути Україні, а Україну Донбасу “.

Подальша дискусія кремлівських мудреців триває вже не в публічній сфері. Цап-царапщікі попереджають холісти, що курс на “повернення України Донбасу” підриває позиції Зеленського, розмиває його масову підтримку, а в разі його очевидних кроків по шляху капітуляції призведе до виступу проти нього більшості українського політичного класу і нового Майдану.

“Ось і чудово!” – відповідають їм на всю голову довбанути холісти. “Хаос в Україні якраз і дасть нам шанс остаточного вирішення українського питання, і не тільки його. Як вам, батенька, наприклад, такий casus belli: бандерівці вбили всенародно обраного Президента України? Поки ТрампНаш, МакронНаш, ЕрмакНаш, треба використовувати виникло вікно необмежених геополітичних можливостей!”

* * *

До Парижа залишилися лічені дні. Ігри на роялі закінчилися. І пізно вже відправляти лист: “Милий дідусь, Ігор Валерійович! ЗаберіTе мене отседа”. Роль, яку Зеленський так необережно для себе обрав, не дикламування (Єрмаковського директив) вимагає з актора, а повної загибелі всерйоз.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.