Новини

“Забули” відпустити: у Борисполі чоловіка утримували після закінчення терміну ув’язнення

“Забули” відпустити: у Борисполі чоловіка утримували після закінчення терміну ув’язнення

У Бориспільській виправній колонії № 119 “забули” відпустити засудженого після відбутого строку покарання.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Київської області.

Зазначається, що під час особистого прийняття в державній установі “Бориспільська виправна колонія (№ 119)” до заступника прокурора Київської області звернувся засуджений та поскаржився на дії адміністрації установи.

“Зокрема він повідомив, що строк призначеного йому судом покарання закінчився ще 09 листопада поточного року, однак він продовжував безпідставно утримуватись в установі виконання покарань. У ході перевірки його доводів, з’ясовано, що факт незаконного позбавлення волі засудженого тривалий час був відомий керівництву установи та відповідальним за обчислення строку покарання працівникам, однак звільнили особу з виправної установи лише після втручання прокуратури”, – йдеться в повідомленні.

Так, у зв’язку з виявленим фактом 27 листопада поточного року призначено службове розслідування з метою встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.