Замінування мосту Метро: зловмисник нещодавно здав поліції велику кількість вибухівки
Зловмисник, який погрожував підірвати у Києві міст “Метро”, незадовго до зллочину здав правоохоронцям вибухівку та набої.
Про це з місця події розповіла кореспондент “Прямого” Марина Асмолова.
“За словами правоохоронців чоловік добровільно здав декілька кілограмів вибухівки та велику кількість набоїв”, – повідомила журналіст.
Раніше чоловіка, який погрожував підірвати міст Метро в Києві, затримали правоохоронці. Про це повідомляє кореспондент “Прямого” з місця події.
Нагадаємо, у Києві невідомий чоловік замінував міст Метро та погрожує підірвати його. Правоохоронці проводять спеціальну поліцейську операцію.
За повідомленнями ЗМІ, мінувальник вимагав припинити капітуляцію на Донбасі.
Рух поїздів метрополітену у Києві було зупинено через повідомлення про мінування.
Також за даними ЗМІ, зловмисником є 42-річний уродженець Фороса, який розташований у анексованому Росією Криму, Олексій Белько.
Повідомляється, що за місцем проживання Белька зараз відбуваються обшуки.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.