Новини

Замінування мосту Метро: зловмисник нещодавно здав поліції велику кількість вибухівки

Замінування мосту Метро: зловмисник нещодавно здав поліції велику кількість вибухівки

Зловмисник, який погрожував підірвати у Києві міст “Метро”, незадовго до зллочину здав правоохоронцям вибухівку та набої.

Про це з місця події розповіла кореспондент “Прямого” Марина Асмолова.

“За словами правоохоронців чоловік добровільно здав декілька кілограмів вибухівки та велику кількість набоїв”, – повідомила журналіст.

Раніше чоловіка, який погрожував підірвати міст Метро в Києві, затримали правоохоронці. Про це повідомляє кореспондент “Прямого” з місця події.

Нагадаємо, у Києві невідомий чоловік замінував міст Метро та погрожує підірвати його. Правоохоронці проводять спеціальну поліцейську операцію.

За повідомленнями ЗМІ, мінувальник вимагав припинити капітуляцію на Донбасі.

Рух поїздів метрополітену у Києві було зупинено через повідомлення про мінування.

Також за даними ЗМІ, зловмисником є 42-річний уродженець Фороса, який розташований у анексованому Росією Криму, Олексій Белько.

Повідомляється, що за місцем проживання Белька зараз відбуваються обшуки.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.