Новини

Замінування мосту в Києві може бути способом відвернути увагу від Гонтаревої та “формули Штайнамаєра” – Мазур

Замінування мосту в Києві може бути способом відвернути увагу від Гонтаревої та “формули Штайнамаєра” – Мазур

Замінування мосту Метро в Києві може бути способом відвернути увагу від ексголови НБУ Валерії Гонтаревої та “формули Штайнамаєра”.

Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Прямий ефір” повідомив політв’язень, офіцер ЗСУ Ігор Мазур.

“Я думаю, що ситуація з мостом якраз трошечки не зовсім проста. Можливо, ця інформація і ця подія була штучною. Я не виключаю, що деколи такі люди, як на зразок цього Белька, можуть бути на певному гачку в органів, і треба відвернути увагу від чогось більш серйозного: чи спалення будинку Гонтаревої, чи сьогоднішня ситуація з “формулою Штайнмаєра”. І з’являється терорист на мосту, який, мабуть, і не мав нічого робити… Але зараз у Авакова пресконференція, про Кличка забули, що його знімають з мера, і він вже зірка телебачення. Тобто головна подія зараз України – це міст і Белько. І я переживаю, щоб інші так не подумали стати зіркою на один день”, – сказав він.

Нагадаємо, у Києві невідомий чоловік замінував міст Метро та погрожує підірвати його. Правоохоронці проводять спеціальну поліцейську операцію.

За повідомленнями ЗМІ, мінувальник вимагав припинити капітуляцію на Донбасі.

Рух поїздів метрополітену у Києві було зупинено через повідомлення про мінування.

Також за даними ЗМІ, зловмисником є 42-річний уродженець Фороса, який розташований у анексованому Росією Криму, Олексій Белько.

Повідомляється, що за місцем проживання Белька зараз відбуваються обшуки.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.