Замість Мінська: Польща готова надати майданчик для Тристоронньої контактної групи
Фото: з інтерв'ю "Главкому"
У Польщі не проти провести перемовини Тристоронньої контактної групи у Варшаві.
Про це заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцькі
“Про Варшаву я почув з інтерв’ю Леоніда Кравчука у квітні. Він назвав Варшаву та деякі інші столиці”, – уточнив він.
Бартош Ціхоцькі вважає, що логістика у Польщі є зручною для перемовин.
“Якщо буде бажання провести переговори у Варшаві, чи Кракові, ми логістично будемо готові, у нас багато гарних місць для переговорів.”, – зазначив посол.
Бартош Ціхоцькі додав, що після завершення карантинних обмежень сторони мають повернутися до живого обговорення, що дуже важливо. Однак, враховуючи поточну ситуацію у Білорусі, здійснювати перемовини у Мінську буде вкрай складно.
“Тобто тут в кабінеті будуть розмовляти, а у сусідньому кварталі катуватимуть людей? Мені здається, що це некоректно”,- підсумував польський дипломат
Нагадаємо, що пропозиція перенести засідання Тристоронньої контактної групи до Польщі належить голові української делегації у ТКГ Леоніду Кравчуку.
Перед цим у квітні Леонід Кравчук заявляв, що Мінськ не може бути майданчиком для перемовин ТКГ
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.