Зеленський де-факто став главою виконавчої влади – екс-заступник глави ЦВК
Президент України Володимир Зеленський де-факто став главою виконавчої влади.
Про це в інтерв’ю “Прямому” заявив екс-заступник голови ЦВК, правовий експерт Андрій Магера.
– Чим ми можемо допомогти “слугам народу”? Тому що це наша держава все ж таки, наша Україна, нам в ній жити. І жити нам не в шоу.
Кажуть, що зелений колір менше всього зір псує. Може, і так. Але я не знаю, як “під куполом” там буде. Там і так нездорова атмосфера трошки. Але менше з тим. Якщо ми живемо в період змішаної президентсько-парламентської чи парламентсько-президентської моделі – до речі, відмінність між ними ніхто з науковців чітко і не пояснив – то, як на мене, тут треба виходити ще й з такого чинника, коли партія президента бере абсолютну більшість місць і їй немає нема потреби утворювати коаліцію з будь-якою іншою політичною силою, – в такій ситуації президент фактично стає главою виконавчої влади, до якої він функціонально найбільш близький.
І наслідком цього є те, що президент в такій ситуації буде брати не тільки повноваження, але й відповідальність за уряд, за парламент, за все. І прем’єр-міністр в такому уряді фактично буде технічним, технічною фігурою. І не буде самостійною фігурою, якою би був прем’єр-міністр від коаліційного уряду. Тобто дуже серйозна відмінність в цьому є.
Тому я би не сказав, що однопартійній уряд хоч комусь в Україні є вигідним. Я думаю, навіть самій партії “Слуга народу” він не є вигідним. Тому що, взявши повноваження, вони беруть всю повноту відповідальності, абсолютно всю повноту відповідальності. Тут вже не буде ні “папєрєдніків”, ні будь-кого іншого. Тобто вже з наступного дня український виборець, який є надто вибагливим, він буде відразу ж вимагати. І його, я думаю, не задовольнити такими, скажімо, подачками, як скасування депутатської недоторканності чи чогось іншого. Тут потрібні вже досить серйозні і кардинальні кроки. Це і виписування економічної програми, і, можливо, податкові дуже серйозні реформи.
Нам тут говорять про нового Рейгана – можливо, буде якась нова “рейганоміка” українська щодо зниження податків, можливо, виведення коштів з тіні і так далі. Я би хотів на це розраховувати як виборець, чесно кажучи.
Як воно буде насправді – подивимося. Я би не хотів сказати в тій ситуації, що однозначно нас чекає щось дуже погане. Ні, я думаю, що нас чекає щось невідоме – того, чого ми не знаємо, як воно буде. Мені би дуже хотілось, щоб парламент нового скликання все ж таки розумів ці ризики, ці виклики, ці небезпеки, які стоять перед Українською державою. І в зовнішній сфері, і в сфері внутрішньої політики, тому що їх надто багато.
– А чим можемо допомогти?
Ми можемо допомогти тим, що ми як громадянське суспільство повинні постійно парламенту вказувати. Я би взагалі радив роздрукувати програму правлячої партії, бо це вже правляча партія. Там є пункти – все, що вони пообіцяли. Я думаю, що пункт за пунктом ми будемо уважно слідкувати і розуміти: партія буде їх виконувати чи не буде. Там багато корисних речей, безумовно. Є речі, які я особисто ніяк не сприймає, – це і щодо скасування недоторканності, і щодо референдумів, і щодо затвердження якихось рішень парламенту народом, і так далі.
Але є й багато позитивних речей. Це і щодо співробітництва з Європейським Союзом, з НАТО. Чому б і ні? Якщо це вдасться новій владі, я думаю, їхня підтримка буде ще більша. А якщо не вдасться – є такий гарний вислів український: хто дуже високо злітає, той дуже боляче падає потім. Тому – тут одне з двох уже.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.