Новини

Зеленський має повернути українські війська на попередні позиції — Бондар

Зеленський має повернути українські війська на попередні позиції — Бондар

Загострення на Донбасі та втрати серед українських військових є наслідком відведення військ.

Про це в ефірі “Прямого” заявив депутат фракції “Європейська Солідарність” Михайло Бондар.

“Оскільки Зеленський заявив, що у випадку загострення на фронті одразу дасть наказ нашим військам повернутися на попередні позиції, то це має бути зроблено. І я вимагаю від нього дотриматись цієї обіцянки. Наших хлопців і дівчат вивели у чисте поле, де не має захисту від артилерії. Зараз ми пожинаємо наслідки цього відведення. Фактично це зрада всього того, за що наші люди проливали кров і відвойовували кожний метр, втрачаючи своїх побратимів. Наші війська мають бути повернуті назад, на попередні позиції”, – наголосив депутат.

Нагадаємо, 18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого.

У результаті бою поблизу Золотого загинув один український воїн, четверо отримали поранення.

Президент України Володимир Зеленський скликав засідання Ради національної безпеки і оборони.

За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.