Зеленський на Нормандський саміт має привезти український план – Верещук
Президент України Володимир Зеленський на Нормандський саміт має привезти український план.
Про це в ефірі “Прямого” заявила народна депутатка від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук.
“Я вважаю, що президент Зеленський 9 грудня в Парижі на Нормандському саміті справді має привезти український план. Він має полягати з деяких аспектів, про які він уже говорив. А саме – це звільнення всіх полонених, це безумовне і повне припинення вогню. Ми говоримо про встановлення контролю над українсько-російським кордоном і так далі. Ми на сьогодні маємо Мінські угоди. Їх неможливо виконати, і ми це чудово розуміємо. В силу навіть тих пунктів, які мали бути виконані ще у 15 році. І Мінські угоди містять посилання на чітку дату. Отже, якщо ми знаємо, що є пункти, які ми виконати не зможемо ніколи, ми маємо про це чесно сказати нашим партнерів і в очі сказати про це Путіну”, – розповіла Верещук.
Раніше п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко дав поради учасникам Нормандської зустрічі від України та окреслив ті “червоні лінії”, які не можна переступати в переговорах із Путіним.
Нагадаємо, 8 листопада український дипломат, експосол України в Євросоюзі та колишній заступник глави адміністрації п’ятого президента Петра Порошенка Костянтин Єлісєєв подав заяву про звільнення з Міністерства закордонних справ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.