Політика

Зеленський паталогічно боїться всіх тих, хто до нього в опозиції – Ляшко про власне кримінальне переслідування

Зеленський паталогічно боїться всіх тих, хто до нього в опозиції – Ляшко про власне кримінальне переслідування

Кримінальна справа за штовханину з народним депутатом Андрієм Герусом — це прояв страху Володимира Зеленського перед опозицією.

Таку думку в ефірі ток-шоу “Ехо України” висловив політик Олег Ляшко.

“За особистою командою генпрокурора Рябошапки, який дзвонив бориспільському прокурору, проти мене відкрили кримінальне провадження за насильство над державним діячем. Коли я вирішив висловити свою позицію, як громадянин України, як лідер Радикальної партії, вони вирішили сфальсифікувати проти мене кримінальну справу. Написали, що я завдав йому тілесних ушкоджень, хоча очевидно, що ніяких там тілесних ушкоджень не було, окрім (порваної – ред.) сорочки. І найголовніше — пред’явили мені підозру і клопотання про взяття мене під варту на 60 днів без будь-якої застави”, – заявив Ляшко.

За словами політика, причиною його кримінального переслідування є його критика поправок зроблених головою парламентського комітету Андрієм Герусом, що дозволяють робити закупки російської електроенергії.

“Зеленський патологічно боїться всіх тих, хто до нього в опозиції. Тим, хто не дає йому реалізувати блакитну мрію: здати з потрохами Україну”, – наголосив Ляшко.

Нагадаємо, у вересні глава комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус пролобіював поправку в закон про ядерну енергетику, в результаті якої українські компанії почали імпорт електроенергії з Росії.

За даними порталу ExPro, середньодобовий показник імпорту електроенергії з РФ в жовтні склав 4,12 млн кВт-год, а 1-3 листопада зріс до 12 млн кВт-год.

ЗМІНИ НА РИНКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ПОКЛИКАНІ ЗНИЗИТИ ТАРИФИ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ КОЛОМОЙСЬКОГО – THE FINANCIAL TIMES

Перший заступник міністра енергетики Віталій Шубін заявищо в імпорті електроенегрії з Росії є позитивні речі.

У свою чергу президент Асоціації енергетики України Олександр Трохимець повідомив, що імпортери російської електроенергії демпінгують на українському ринку, що вбиває вітчизняну енергетику й загрожує зірвати інтеграцію до європейської енергосистеми.

ПОДВІЙНІ СТАНДАРТИ ГЕРУСА: ЗА ІМПОРТ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ З РОСІЇ. АЛЕ ПРОТИ ЇЇ ПОСТАВОК З ЄС ЧЕРЕЗ БУРШТИНСЬКИЙ ЕНЕРГООСТРІВ

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.