Зеленський сформував делегацію для участі в роботі сесії Генасамблеї ООН
Фото: Рixabay
Президент України Володимир Зеленський сформував делегацію для участі в роботі сесії Генеральної асамблеї ООН.
Про це йдеться в розпорядженні №336/2019-рп, розміщеному на сайті глави держави.
Так, головою української делегації був призначений міністр закордонних справ України Вадим Пристайко, а його заступником став постійний представник України в ООН Володимир Єльченко.
Також до складу української делегації увійшли:
Ігор Жовква – заступник керівника Офісу президента;
Сергій Кислиця – заступник глави МЗС;
Оксана Коляда – міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб;
Вікторія Кувшинкова – начальник відділу ООН Департаменту міжнародних організацій МЗС;
Олексій Луцкевич – заступник керівника Головного управління з питань зовнішньої політики;
Руслан Німчинський – виконуючий обов’язки директора Департаменту міжнародної безпеки МЗС;
Євгенія Філіпенко – директор Департаменту міжнародних організацій МЗС;
Богдан Яременко – голова комітету Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.
Крім того, президент затвердив директиви української делегації в Генеральній асамблеї ООН. Однак інформація про зміст директивів була засекречена.
Також читайте: ООН закликає знайти до початку зими $52 мільйони для Донбасу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.