Новини

Зеленський сформував делегацію для участі в роботі сесії Генасамблеї ООН

Зеленський сформував делегацію для участі в роботі сесії Генасамблеї ООН

Фото: Рixabay

Президент України Володимир Зеленський сформував делегацію для участі в роботі сесії Генеральної асамблеї ООН.

Про це йдеться в розпорядженні №336/2019-рп, розміщеному на сайті глави держави.

Так, головою української делегації був призначений міністр закордонних справ України Вадим Пристайко, а його заступником став постійний представник України в ООН Володимир Єльченко.

Також до складу української делегації увійшли:

Ігор Жовква – заступник керівника Офісу президента;

Сергій Кислиця – заступник глави МЗС;

Оксана Коляда – міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб;

Вікторія Кувшинкова – начальник відділу ООН Департаменту міжнародних організацій МЗС;

Олексій Луцкевич – заступник керівника Головного управління з питань зовнішньої політики;

Руслан Німчинський – виконуючий обов’язки директора Департаменту міжнародної безпеки МЗС;

Євгенія Філіпенко – директор Департаменту міжнародних організацій МЗС;

Богдан Яременко – голова комітету Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Крім того, президент затвердив директиви української делегації в Генеральній асамблеї ООН. Однак інформація про зміст директивів була засекречена.

Також читайте: ООН закликає знайти до початку зими $52 мільйони для Донбасу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.