Новини

Зеленський сподівається, що саміт “Україна-ЄС” у Києві стане останнім

Зеленський сподівається, що саміт “Україна-ЄС” у Києві стане останнім

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що 22-й саміт “Україна-Європейський Союз” буде останнім.

Про це він заявив під час промови на відкритті 21-го саміту в Києві.

“Це з 1997 року вже 21 саміт загалом, але перший для мене особисто. Кажуть, що новачкам щастить. Я і моя команда налаштована діяти швидко та ефективно. Отже, можливо, 22-й саміт нам і не знадобиться, бо Україна вже буде невід’ємною частиною Європи”, – очікує Зеленський.

Нагадаємо, 8 липня в Києві стартував саміт Україна – ЄС. За результатами зустрічі планується підписання п’ятьох угод щодо фінансової підтримки України з боку ЄС.

Раніше “Прямий” повідомляв про те, що віце-прем’єра з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванну Климпуш-Цинцадзе не пустили на саміт Україна-ЄС. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.