Новини

Зеленський та Меркель назвали дату нових переговорів у нормандському форматі

Зеленський та Меркель назвали дату нових переговорів у нормандському форматі

Президент України Володимир Зеленський заявив, що переговори в нормандському форматі по врегулюванню ситуації на Донбасі заплановані на липень.

Про це він повідомив 18 червня під час брифінгу з канцлером Німеччини Ангелою Меркель в Берліні.

За словами президента, вже обговорювалися дати щодо повернення до нормандского формату.

“З приводу повернення до нормандскому формату… Ми обговорювали дати… Йшлося про те, щоб проводити переговори після парламентських виборів в Україні. Я хочу, щоб ця зустріч відбулася терміново, тому перша робоча зустріч (в нормандському форматі, – ред.) запланована вже в липні. Віримо в перемогу і завершення війни”, – заявив Зеленський.

У свою чергу канцлер Німеччини Ангела Меркель зазначила, що зустріч радників в “нормандському форматі” відбудеться 12 липня.

“Ми проведемо зустріч радників і далі подивимося, як діяти далі. Німеччина в будь-якому випадку готова тут докласти всі свої сили. Я рада, що тристороння контактна група в рамках “мінського процесу” зараз знову працює більш рішуче”, – додала вона.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що в підсумку зустрічі з президентом Франції Еманнуелем Макроном дійшов згоди щодо оновлення роботи у Нормандському форматі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.