Зеленський вчинив, як дилетант: Петров про дзвінок українського президента Путіну
Президент України Володимир Зеленський вчинив, як дилетант, коли подзвонив до російського лідера Володимира Путіна з приводу обстрілів на Донбасі.
Про це в ефірі ток-шоу “Ситуація” заявив блогер та учасник АТО Олексій Петров.
“Чим відрізняється дилетант від гросмейстера? Дилетант знає, як пересуваються фігури. А гросмейстер тримає в голові тактику і стратегію, він знає, як буде діяти противник і, отже, буде знати, як він. Сьогодні так і сталося. Своїм дзвінком чинний президент України вступив як дилетант. Ми миттєво отримали гол у свої ворота фразою про те, що українські війська обстрілюють населені пункти. Тобто нас поставили в позицію сторони, яка змушена виправдовуватися”, – зауважив Петров.
За словами блогера, “ми можемо тепер довго розповідати й наводити приклади Маріуполя (січень 15 року), Краматорська (лютий 15 року) і так далі, і тому подібне, коли українські міста були обстріляні з того боку. Але ми програли цей маленький-маленький політичний бій”.
“Зараз я особисто вбачаю повну слабкість української сторони: імпульсивність в діях, відсутність стратегії та тактики. Адже коли трапилася ця трагедія, потрібно було, безумовно, дзвонити Путіну. Але тільки це повинен був робити не Зеленський, а це повинні були робити або Макрон, або Меркель, або якась, даруйте на слові, skype-конференція”, – резюмував учасник АТО.
Раніше президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови попросив президента Росії Володимира Путінавплинути на припинення бойових дій на Донбасі.
Нагадаємо, на Донбасі внаслідок обстрілів бойовиків загинули четверо українських військових.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.