Новини

Зеленському рано чи пізно доведеться назвати Росію агресором – Ар’єв

Зеленському рано чи пізно доведеться назвати Росію агресором – Ар’єв

Президенту України Володимиру Зеленському рано чи пізно доведеться назвати Росію агресором і винуватцем вбивств українців.

Таку думку висловив народний депутат Володимир Ар’єв на своїй сторінці у Facebook, коментуючи останні заяви Зеленського щодо загибелі чотирьох українських військових на Донбасі 6 срепня.

“Передайте президенту, що називати Росію агресором і винуватцем вбивств українців йому рано чи пізно доведеться. В Кремлі боягузтво добре відчувають, потім ніякі трускавецькі тренінги не допоможуть. І що зараз не лише Нормандський формат треба скликати, а надавати по руках тим, хто через портновські суди послаблює армію. Збройні сили треба укріплювати прискореними темпами. Це єдиний шлях. У нас ситуація Si vis pacem para bellum. Хочеш миру? Готуйся до війни. Є в країні головнокомандувач, врешті решт?”, – написав Ар’єв.

Нагадаємо, сьогодні, 7 серпня, Володимир Зеленський повідомив, що під час телефоних переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним попросив його вплинути на ту сторону, щоб вона перестали стріляти.

Зазначимо, що Зеленський не назвав Росію агресором і винуватицею смерті українців і у вчорашній заяві щодо загибелі військових, назвавши її інцидентом.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.