Зеленський дистанціювався від Трампа, щоб сподобатись Байдену – експерт
Володимир Зеленський і його оточення дистанціюються від Дональда Трампа, оскільки бояться втратити комунікацію з президентом США Джо Байденом.
Про це в ефірі “Прямого” заявив директор Українського інституту політики Руслан Бортнік.
“Ми бачили інтерв’ю американським ЗМІ, де головний акцент зроблений на тому, що Зеленський дистанціюється від Трампа. Каже: в мене там обідки є на Трампа, і взагалі я дійсно хочу в НАТО, я такий проамериканський президент. Зеленський і його оточення бояться втратити чи не отримати контакт з Байденом. Бояться, що ключовими партнерами Байдена в Україні стануть Петро Порошенко, Гончарук чи ще хто завгодно інший, і вони втратять владу. Ось цей процес бачиться. В мене питання: до чого ще дійде Офіс президента і сам президент, щоб сподобатись Байдену? На що вони ще підуть, щоб не втратити можливість цієї комунікації?”, – сказав експерт.
“ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ, ЧОМУ МИ ДОСІ НЕ В НАТО?” — ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВИСУНУВ ПРЕТЕНЗІЇ БАЙДЕНУ
Також Володимир Зеленський виключив можливість відновлення Україною ядерного статусу.
Крім того, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не є рівноправним партнером для країн Європейського союзу та світу. Це підтверджує ситуація з отриманням вакцини від коронавірусу.
Читайте також: Невігластво, цинізм і брехливість. Про що свідчить велике інтерв’ю Зеленському на телеканалі HBO.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.