Зеленський зустрівся з Тімом Куком
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з СЕО Apple Тімом Куком.
Про це повідомляє пресслужба глави держави.
“Радий зустрітися з Тімом Куком, який керує компанією, що надихає своїм прикладом усіх прихильників цифровізації у світі. Україна також уже є світовим IT-хабом. Ми зацікавлені у розширенні присутності Apple в Україні та реалізації нових амбітних спільних проектів”, – йдеться у повідомленні.
Раніше президент Володимир Зеленський вперше провів розмову тет-а-тет із лідером США Джо Байденом. За дві години розмови між президентами неочікуваних питань не було, однак загальна атмосфера була не завжди “сонячною”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram