Новини

Зеркаль прокоментувала підсумки Нормандського саміту

Зеркаль прокоментувала підсумки Нормандського саміту

Найголовнішою позитивною новиною стало те, що Нормандський саміт не призвів ні до якої зради.

Про це в ефірі “Прямого” заявила ексзаступниця міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

“Найбільш позитивне – це те, що відбувся навіть обмін думками по газу, який не призвів ні до якої зради. Це дуже позитивно. На мій погляд, дуже позитивно те, що “Нафтогаз” зміг озвучити самому Путіну, який результат Стокгольмського арбітражу, і що це не політичне рішення, його треба виконувати, і що ніщо не завадить Україні вимагати від Росії компенсацію за збитки, які вчинив “Газпром” в Україні. З позитиву ще можу сказати, що фактично комюніке виглядає краще, ніж я сподівалася. З негативу можу сказати, що фіксація “формули Штайнмаєра” вже в комюніке для мене виглядає трохи занадто. Але я так розумію, що це був компроміс, на який пішли свідомо”, – заявила вона.

Нагадаємо, за підсумками Нормандського саміту Україна має законодавчо імплементувати “формулу Штайнмаєра”.

Раніше президент України Володимир Зеленський розповів, що з його російським колегою Володимиром Путіним дуже складно домовлятись.

9 грудня, відбувся саміт Нормандської четвірки”(Україна, РФ, Германія, Франція) у Парижі.

На “Прямому” пройшов марафон “Нормандська зустріч. Зрада чи перемога”.

НЕ ДОВІРЯТИ ПУТІНУ І НЕ ЗАЛИШАТИСЬ ВІЧ-НА-ВІЧ. ПОРАДИ ПОРОШЕНКА ЗЕЛЕНСЬКОМУ НА САМІТ У ПАРИЖІ

Раніше Зеленський запевнив, що має “план Б” у випадку, якщо переговори у Парижі не матимуть прогресу.

ХОЧУ ПОБАЧИТИ В НЬОМУ ЛЮДИНУ І ПРИВЕЗТИ З СОБОЮ РОЗУМІННЯ — ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРО ЗУСТРІЧ З ПУТІНИМ

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.