Новини

Згадали про концтабір: у Мінцифри пояснили, чи відправлятимуть повістки через додаток “Дія”

Згадали про концтабір: у Мінцифри пояснили, чи відправлятимуть повістки через додаток “Дія”

У Міністерстві цифровий трансформації України заявили, що не збираються відправляти повістки в армію через додаток “Дія”.

Про це повідомляє пресслужба відомства у Facebook.

“Ви вже бачили повідомлення, що через мобільний додаток “Дія” ми будемо розсилати повістки в армію? Так, і ми їх теж уже бачили. У великій кількості. У кого-то дуже сверблять руки пхати нам палиці в колеса. Радіємо, коли бачимо такі дурниці!”, – заявили в міністерстві.

“Отже, не ведіться на фейки. Мобільний застосунок Дія лише дозволяє мати у своєму смартфоні електронні документи і зручно ними користуватись. Ми не створюємо цифрового концтабору”, – додали у міністерстві.

У відомстві підкреслили, що користування застосунком “Дія” – справа добровільна, а всі, “хто від когось ховається чи чогось побоюється, завжди можуть залишатись в офлайні”.

“Навіть без смартфону, а може, й взагалі – без мобільного зв’язку. І ще – зберігати свої паперові документи у шухляді за трьома замками”, -пожартували у Мінцифрі.

Нагадаємо, Міністерство оборони України анонсувало введення електронних військових квитків.

ЯК БРАТИМУТЬ НА СЛУЖБУ 18-РІЧНИХ ЮНАКІВ: МІНОБОРОНИ ПОЯСНИЛО ПРАВИЛА ПРИЗОВУ

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.