Жебрівський: “Великий брат” від команди Зеленського – це маленький крок до диктатури
“Великий брат” від команди президента України Володимира Зеленського – це маленькі кроки до диктатури.
Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ехо України” повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації в 2015-2018 рр. Павло Жебрівський.
“Мені б дуже хотілося, щоб суспільство цього “великого брата” не сприйняло. Тому що це поряд із тим, що ключові комітети, які мали б відійти опозиції, монобільшість хоче взяти собі, плюс закид з приводу “великого брата”, – ви знаєте, це такі маленькі кроки до спроби диктатури. Зрозуміло, що навряд чи в Україні можлива диктатура”, – розповів Жебрівський.
“Ви гадаєте, ми про це можемо говорити серйозно, чи все ж таки це більше лякалка, яку запустили опоненти президента?”, – уточнив Матвій Ганапольський.
“Я думаю, що тут, як Соломон казав, і ти правий, і ти правий. З однієї сторони, лякалка. Але, з другої сторони, якщо пройде – то чому б і ні. Але, в принципі, в одну точку б’ють… а відразу дихотомія, тобто відразу по двом напрямкам б’ють. З однієї сторони – залякати. Але якщо це залякування проходить, то робимо наступний крок. Через це сприймати просто як жарт це не потрібно”, – додав Жебрівський.
Нагадаємо, народний депутат Сергій Висоцький вважає, що створення монокоаліції у Верховній Раді “Слугою народу” і фактична узурпація влади у країні у підсумку торкнеться кожного громадянина, а не лише представників опозиції.
Раніше у Міністерстві закордонних справ Російської Федерації прокоментували підсумки парламентських виборів в Україні – їх названо “голосуванням надії”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.