ЗСУ за добу знищили понад 1500 окупантів та 37 артсистем ворога
Фото: Генштаб
У Генеральному штабі ЗСУ оновили дані щодо втрат армії РФ у війні проти України, так за добу 16 лютого українські військові знищили 1530 окупантів, 15 танків та 37 артилерійських систем ворога.
Про це повідомляє прослужа відомства.
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 17.02.25 орієнтовно склали:
- особового складу ‒ близько 859920 (+1530) осіб;
- танків ‒ 10089 (+16) одиниць;
- бойових броньованих машин ‒ 21063 (+52) одиниці;
- артилерійських систем – 23222 (+37) одиниці;
- РСЗВ – 1283 (+0) одиниці;
- засоби ППО ‒ 1067 (+0) одиниць;
- літаків – 370 (+0) одиниць;
- гелікоптерів – 331 (+0) одиницю;
- БПЛА оперативно-тактичного рівня – 25505 (+128);
- крилаті ракети ‒ 3063 (+0);
- кораблі /катери ‒ 28 (+0) одиниць;
- підводні човни – 1 (+0) одиницю;
- автомобільної техніки та автоцистерн – 37605 (+149) одиниць;
- спеціальна техніка ‒ 3750 (+1).
Остаточні дані щодо втрат ворога уточнюються.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.