ЗСУ знищили техніку та піхоту противника під Великою Новосілкою
Фото: Генштаб
Воїни зі 110 окремої моторизованої бригади, що обороняють Україну, розповіли, як зупинили штурм окупантів.
Про це вони розповіли у своєму Telergam-каналі.
Військові розповідають, що пілоти БПЛА помітили ворожу техніку, над якою попрацювали зварювальники окупантів.
“Наші воїни одразу дали доповідь, після чого по ним одразу почала працювати арта. Перший прильот подарунка 155-го калібру прилетів перед обличчями росіян в десяти метрах”, – діляться військові.
Окупанти не зважаючи на обстріли почали висаджуватись з техніки для спроби штурму.
“По піхоті почало прилітати все, що тільки можна, в тому числі й “касети”. Убогі хряки кучкувались, поки в одну з таких груп не прилетіло”, – розповідають воїни 110 бригади.
Бійці 110 ОМБр підбивають підсумки спроби штурму росіян: “якщо хтось з окупантів і лишився живим, про експансію “русского мира” вже точно не думав”.
Раніше “Прямий” повідомляв, що на Донеччині поблизу Торецька українські військові збили російський штурмовий літак Су-25.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.