Новини

Звільнений з російського полону моряк Оприско поїхав додому

Звільнений з російського полону моряк Оприско поїхав додому

19 вересня звільнений з російського полону старший матрос Андрій Оприско поїхав до Львова, звідки поїде в рідне село Надітичі, у Миколаївському районі.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Моряк розповів, що під час перебування у московському СІЗО “Лефортово” отримував дуже велику підтримку:

“До мене вістки з дому не доходили. Листи десь із лютого приходили і то не від рідних, але я дуже вдячний людям за підтримку. Понад 100 листів прийшло, але так по трішки видавали. Ми тримались. Підтримка була супер. Самопочуття – супер. Вони хотіли, що ми зламались, ми їм на зло спортом займались. Вони не могли це зрозуміти, чому не пригнічені, а живемо своїм життям. Ми знали, чого вони від нас чекають, а ми все навпаки робили”, – сказав Оприско.

Нагадаємо, раніше уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що звільнені з російського полону українські моряки їдуть повертаються додому.

Раніше повідомлялося, що кожен з 35 звільнених українських громадян отримає одноразову грошову виплату у розмірі 100 тисяч гривень.

Нагадаємо, 7 вересня, українські військовополонені моряки і політв’язні повернулися додому.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.