Звільнений з російського полону моряк Оприско поїхав додому
19 вересня звільнений з російського полону старший матрос Андрій Оприско поїхав до Львова, звідки поїде в рідне село Надітичі, у Миколаївському районі.
Про це повідомляє Радіо Свобода.
Моряк розповів, що під час перебування у московському СІЗО “Лефортово” отримував дуже велику підтримку:
“До мене вістки з дому не доходили. Листи десь із лютого приходили і то не від рідних, але я дуже вдячний людям за підтримку. Понад 100 листів прийшло, але так по трішки видавали. Ми тримались. Підтримка була супер. Самопочуття – супер. Вони хотіли, що ми зламались, ми їм на зло спортом займались. Вони не могли це зрозуміти, чому не пригнічені, а живемо своїм життям. Ми знали, чого вони від нас чекають, а ми все навпаки робили”, – сказав Оприско.
Нагадаємо, раніше уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що звільнені з російського полону українські моряки їдуть повертаються додому.
Раніше повідомлялося, що кожен з 35 звільнених українських громадян отримає одноразову грошову виплату у розмірі 100 тисяч гривень.
Нагадаємо, 7 вересня, українські військовополонені моряки і політв’язні повернулися додому.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.