Звільнення керівництва “Нафтогазу”: у Зеленського зробили нову заяву
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2433500020254106&set=ecnf.100007823957053&type=3&theater
Міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель заявив, що не може звільнити керівництво і наглядові ради НАЕК “Енергоатом” і НЕК “Укренерго” і НАК “Нафтогаз України”.
Про це повідомляє пресслужба Мінекоенерго.
Так, коментуючи питання звільнення рішенням Кабінету Міністрів президента НАЕК “Енергоатом”, Оржель наголосив на важливості ефективного управління державними енергетичними компаніями. При цьому він зауважив, що такі рішення не залежать від відносин між Міністром і керівниками окремих компаній та приймаються Урядом.
Також у відповідь на питання журналістів, міністр пояснив, що потенційне оновлення керівників та наглядових рад державних компаній є політичним рішенням. Проте, будь-які зміни будуть прийматися за результатами оцінки діяльності та показників ефективності роботи компаній у відповідності до процедури. Нових керівників у разі потреби, за словами міністра, призначатимуть на конкурсній основі, щоб залучити до управління стратегічними підприємствами фахівців високого рівня.
“Припинення повноважень дозволяє тій самій людині брати участь у новому конкурсі”, – наголосив міністр.
У міністерстві наголосили, що потенційні рішення про зміну керівників будуть прийматися за результатами оцінки діяльності кожної з компаній.
Слід зазначити, що НАК “Нафтогаз України” та НЕК “Укренерго” не належать до сфери управління Міністерства енергетики та захисту довкілля України, тому приймати чи коментувати рішення щодо зміни керівництва вищезгаданих компаній не входить до компетенції Міністерства.
Раніше Оржель заявив про рішення щодо зміни керівництва і наглядових рад всіх стратегічних компаній, в тому числі НАК “Нафтогаз України” та “Укренерго”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.