Війна

Росіяни пошкодили одну з найважливіших лікарень України

Росіяни пошкодили одну з найважливіших лікарень України

Російські окупаційні війська атакували лікарню імені Мечникова в Дніпрі.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

За його словами, учора ввечері й вночі російські війська завдали ударів по Києву, Дніпру, Сумщині, Хмельниччині та іншим регіонам.

“В Дніпрі пошкоджено одну з найважливіших лікарень України – лікарню імені Мечникова – та звичайні житлові будинки. На жаль, троє загиблих, і серед них дитина. В Києві цей російський удар забрав життя дівчинки – їй було лише 14 років. Мої співчуття рідним та близьким. Багато поранених від цих ударів. Усім їм надано необхідну допомогу”, – повідомив президент.

Зеленський зазначив, що після заяв на саміті БРІКС у Казані російські вбивці повернулись до своєї звичної справи. І це ще раз доводить, що не розмовами може бути зупинена агресія, а тільки рішучими діями на захист держави і народу, проти яких розвʼязана війна.

“Вже третій рік триває ця війна, яка має лише одного винуватця – Москву. Саме тому потрібен такий тиск на агресора, який здатен змусити його до припинення терору і війни. Надійні мир та безпека здобуваються лише завдяки силі та рішучості”, – резюмував глава держави.

Нагадаємо, ввечері 25 жовтня росіяни атакували Україну “шахедами”, один з яких влучив у житловий будинок у Соломʼянському районі Києва.

Також у Соломʼянському районі Києва сталася пожежа внаслідок влучання російського безпілотника в багатоповерховий будинок, мешканців евакуюють.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.