80% українців визнають Голодомор геноцидом і злочином – Шпак
За останніми даними соціологічних опитувань майже 80% українців визнають Голодомор геноцидом і злочином.
Про це в ефірі “Прямого” заявила перший заступник голови українського Інституту національної пам’яті Аліна Шпак.
“Мені здається, що українці вже дуже багато розповіли один одному про Голодомор і багато знають про це. Свідченням чого є опитування соціологів. За останніми даними майже 80% українців визнають Голодомор геноцидом і злочином”, – сказала Шпак.
Вона наголосила, що настав час говорити про це світові.
“І тому цьогорічні заходи, присвячені 85 річниці Голодомору, проводяться саме під гаслами: “Пам’ятаймо!”, “Ми сильні!” і “Україна знає – світ визнає””, – завершила Шпак.
Нагадаємо, в ексклюзивному інтерв’ю “Прямому” міністр культури України Євген Нищук розповів про важливість пам’ятати героїв Революції Гідності та жертв Голодомору. Він сказав, що народ, який вистояв у період Голодомору обов’язково має майбутнє.
Творці “Викраденої принцеси” випустили зворушливий мультфільм, який присвячено 85-й річниці Голодомору в Україні.
21 листопада штат Коннектикут (США) визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу.
Згідно з соціологічними опитуваннями, 79% громадян України вважають, що Голодомор 1932-33 років був геноцидом українського народу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.