Антарктида, хімічні досліди та рідкісні комахи: у Київ відбувся Науковий пікнік
У столичному парку імені Тараса Шевченка відбувся захід популяризації науки – Науковий пікнік.
Про це повідомляє Репортер.
На заході було представлено близько 30 локацій, а також лекційні зони. Це вже шостий Науковий пікнік в Україні.
Вперше на Науковому пікніку про українські дослідження Антарктиди розповіли представники Національного антарктичного наукового центру.
Нагадаємо, у Міністерстві освіти та науки хочуть фінансувати університети залежно від якості їх роботи.
Раніше “Прямий” писав, що шість українських закладів вищої освіти потрапили в рейтинг кращих вишів світу The Times Higher Education World University Rankings 2020 року.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.