Антарктида, хімічні досліди та рідкісні комахи: у Київ відбувся Науковий пікнік

Антарктида, хімічні досліди та рідкісні комахи: у Київ відбувся Науковий пікнік

У столичному парку імені Тараса Шевченка відбувся захід популяризації науки – Науковий пікнік. 

Про це повідомляє Репортер.

На заході було представлено близько 30 локацій, а також лекційні зони. Це вже шостий Науковий пікнік в Україні.

Вперше на Науковому пікніку про українські дослідження Антарктиди розповіли представники Національного антарктичного наукового центру.

Читайте також: З кліматичної точки зору – це взагалі курорт: Євген Дикий про модернізацію станції “Академік Вернадський” та дослідження українських полярників

Нагадаємо, у Міністерстві освіти та науки хочуть фінансувати університети залежно від якості їх роботи.

Раніше “Прямий” писав, що шість українських закладів вищої освіти потрапили в рейтинг кращих вишів світу The Times Higher Education World University Rankings 2020 року.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.