Новини

Арахамію помітили у “Битві екстрасенсів”: виступив у якості мільйонера

Арахамію помітили у “Битві екстрасенсів”: виступив у якості мільйонера

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201740386148835&set=piaarp.1756314575&type=3&theater

Голова фракції президентської партії “Слуга народу” Давид Арахамія в 2018 році був героєм шоу “Битва екстрасенсів” на телеканалі СТБ.

Як пишуть “Букви”, відповідне відео опубліковано на YouTube-каналі проєкту 16 грудня 2018 року.

Випуск за участю Давида Арахамії показали в ефірі, але дата зйомок – невідома.

У цьому випуску учасникам шоу екстрасенсів пропонувалося продемонструвати свої навички, визначивши серед п’яти героїв мільйонера. Саме мільонером Арахамія і виступив.

Він представився як Девід Браун (David Braun – нікнейм Арахамії у Facebook).

В ході передачі Арахамія розповів про дитинство, зокрема, про війну в Абхазії, а також про свій бізнес в сфері IT. Він заявив, що його компанія оцінювалася в 2012 році в більш ніж 100 млн доларів.

Нагадаємо, “Битва екстрасенсів” виходила на телеканалі СТБ під керівництвом нинішнього міністра, молоді та спорту Володимира Бородянського. Сам Бородянський заявив в інтерв’ю “Громадському”, що “завдяки “Битві екстрасенсів” було розслідувано багато кримінальних справ, а невинно засуджені люди вийшли з в’язниці”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.