Армія РФ влучила у підприємство на Чернігівщині
Росіяни дронамси влучили у територію підприємства харчової промисловості на Чернігівщині, горіли склад та адмінкорпус.
Про це повідомив голова Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.
“Учора ввечері росіяни атакували Новгород-Сіверський. Для ударів використали “гербери”. Були влучання по території підприємства харчової промисловості та комерційної нерухомості”, – йдеться в його повідомленні.
За даними Чауса, пошкоджене приміщення адмінкорпусу. На місці іншого удару працювали вогнеборці – там загорілася складська будівля.
Протягом доби ворог завдав 26 ударів по Чернігівщині. 48 вибухів. Найбільше – це FPV-дрони в прикордонні, додав Чаус.
Нагадаємо, що 25 червня російські окупаційні війська атакували з безпілотника лікарню у Херсоні, постраждали пʼятеро співробітників.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.