Війна

Армія РФ влучила у підприємство на Чернігівщині

Росіяни дронамси влучили у територію підприємства харчової промисловості на Чернігівщині, горіли склад та адмінкорпус.

Про це повідомив голова Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

“Учора ввечері росіяни атакували Новгород-Сіверський. Для ударів використали “гербери”. Були влучання по території підприємства харчової промисловості та комерційної нерухомості”, – йдеться в його повідомленні.

За даними Чауса, пошкоджене приміщення адмінкорпусу. На місці іншого удару працювали вогнеборці – там загорілася складська будівля.

Протягом доби ворог завдав 26 ударів по Чернігівщині. 48 вибухів. Найбільше – це FPV-дрони в прикордонні, додав Чаус.

Нагадаємо, що 25 червня російські окупаційні війська атакували з безпілотника лікарню у Херсоні, постраждали пʼятеро співробітників.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookXTelegram та Instagram.