Бойовики на Донбасі чотири рази порушили режим припинення вогню: є поранені
Впродовж 21 листопада збройні формування Російської Федерації 4 рази порушили режим припинення вогню на Донбасі.
Про це повідомляє прес-центр штабу ООС в Facebook.
Так, противник обстріляв позиції наших підрозділів із ПТРК, озброєння БМП, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ” відбулось 2 обстріли. Неподалік Шумів окупаційні війська здійснили обстріл з протитанкового ракетного комплексу, біля Кіндрашівської-Нової – з підствольних гранатометів.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” противник також здійснив 2 обстріли. Біля Водяного бойовики били з гармат БМП-1 та автоматичних гранатометів, а неподалік Невельського – з великокаліберних кулеметів.
“Сьогодні, 21 листопада, бойові травми внаслідок обстрілів отримали 3 військовослужбовця зі складу Об’єднаних сил”, – наголошується у повідомленні.
Нагадаємо, що російські окупанти не полишають спроб підбурювати українських військових, так 18 листопада, біля населеного пункту Петрівське, яке знаходиться на тимчасово окупованій території, бойовики вчинили провокацію з підривом близько десяти снарядів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:НА ДОНБАСІ ЗБИЛИ РОСІЙСЬКИЙ БЕЗПІЛОТНИК – ООС
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.