Бойовики підсилюють свої підрозділи снайперами та спецпризначенцями з Росії — розвідка
На окупованій території Донбасу особовий склад бойовиків посилюються за допомогою снайперів та спецпризначенців з Російської Федерації.
Про це повідомив в щоденному зверненні щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил представник пресцентру Міністерства оборони України капітан Михайло Шаравара.
“За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ приховано посилює бойові спроможності з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ з метою недопущення стабілізації обстановки, здійснення провокаційних обстрілів та нанесення втрат особовому складу об’єднаних сил.
Зокрема, відмічено прибуття з території РФ на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях додаткових снайперських та диверсійно-розвідувальних груп, а також підрозділів спеціального призначення”, – заявляє Шаравара.
Підрозділи бойового угрупування на Донбасі в більшості складаються з російських військовослужбовці, які пройшли відповідну підготовку у навчальних центрах і польових таборах Південного та Західного військових округів ЗС РФ та мають досвід диверсійно-розвідувальної діяльності, у тому числі з мінування місцевості, підриву об’єктів та коректування артилерійського вогню.
“Підрозділи Об’єднаних сил перебувають напоготові до підступних ворожих дій в районі відсічі та стримування збройної агресії РФ на сході нашої держави”, – зазначив речник Міноборони.
Також розвідка Об’єднаних сил повідомляє, що бойовики продовжують вести дезінформаційну компанію щодо постачання свого озброєння.
Раніше, в кінці листопада сержант 46-ї десантно-штурмової бригади був поранений бомбою з російського безпілотника у села Сизе поруч з ділянкою розведення військ у Станиці Луганській. Характер поранення та детонація снаряду вказують на розрив у повітрі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.