Новини

Держдеп США вшанував пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років

Держдеп США вшанував пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років

У Державному департаменті США заявили, що Штати разом з усім світом згадують жертв Голодомору і в черговий раз підтвердили відданість демократії, процвітанню і суверенітету України.

Про це повідомляє “Голос Америки” з посиланням на заяву Держедпу.

Прес-секретар Державного департаменту США Морган Ортагюс заявила: “Ми об’єднуємося по всьому світу, щоб згадати невинних жертв Голодомору і підтвердити нашу прихильність демократії, процвітанню і суверенітету України”.

У Держдепі заявили, що Голодомор — одна з найжорстокіших трагедій 20 століття.

“Шляхом навмисного захоплення української землі, врожаю і примусової колективізації, Радянський союз призвів до масштабного голоду, смертей і приніс надзвичайні людські страждання… Хоча ця жахлива трагедія була однією з найбільш жорстоких у 20 столітті, Радянському союзу не вдалося зламати дух українського народу”.

Також тимчасовий повірений у справах Сполучених Штатів в Україні Вільям Тейлор висловив солідарність з Україною в День пам’яті жертв Голодомору.

Читайте також: “ПАМ’ЯТАЄМО КОЖНЕ ЗЕРНЯ 33-ГО”: ЯК ВЧИНЯЛИ ГОЛОДОМОР В УКРАЇНІ.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.