До України повернули тіла 100 загиблих оборонців: деталі
У координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими повідомили, що сьогодні, 15 березня, відбувся черговий репатріаційний захід, за результатами якого в Україну повернені 100 загиблих військових.
Про це йдеться у дописі у Telegram.
Зазначається, що полеглих Захисників повернено завдяки взаємодії співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими з Об’єднаним центром при СБУ, МВС України (Секретаріат уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин), ЗС України (ЦУ ЦВС), ГУ ДСНС України, іншими представниками структур Сектору безпеки та оборони України.
В установі окрема виказали вдячність за сприяння Міжнародному комітету Червоного Хреста.
“Збройні Сили України забезпечують перевезення репатрійованих тіл та останків до визначених державних установ для передачі представникам правоохоронних органів та судово-медичним експертам для встановлення осіб загиблих. Тіла наших Оборонців після ідентифікації будуть передані родинам для гідного поховання”, – наголосили у відомстві.
Нагадаємо, що у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими повідомили, що сьогодні, 16 лютого, відбувся черговий репатріаційний захід, за результатами якого в Україну повернені 58 загиблих військових.
До слова, 26 січня, до України повернули тіла 77 загиблих військових. Раніше Україна повернула тіла 19 осіб, які загинули у російському полоні.
А ще Україна повернула тіла захисників, які загинули внаслідок теракту російських окупантів у селищі Оленівка Донецької області, більшість із них — ідентифіковані.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.