Війна

Україні вдалось повернути тіла 58 загиблих військових

Україні вдалось повернути тіла 58 загиблих військових

Фото: https://t.me/Koord_shtab

У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими повідомили, що сьогодні, 16 лютого, відбувся черговий репатріаційний захід, за результатами якого в Україну повернені 58 загиблих військових.

Про це йдеться у дописі у Telegram.

“Полеглих Оборонців України було повернуто завдяки взаємодії співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими з Об’єднаним центром при СБУ, МВС, ЗСУ, ГУ ДСНС та іншими представниками структур сектору безпеки та оборони України”, – сказано в повідомленні.

У відомстві окрема подякували за сприяння Міжнародному Комітету Червоного Хреста.

“Збройні Сили України забезпечать перевезення репатрійованих тіл та останків до визначених державних установ для передання представникам правоохоронних органів та судово-медичним експертам для встановлення осіб загиблих. Тіла наших Захисників після ідентифікації будуть передані рідним для гідного поховання”, – додали у дописі.





До слова, 26 січня, до України повернули тіла 77 загиблих військових.  Раніше Україна повернула тіла 19 осіб, які загинули у російському полоні.

А ще Україна повернула тіла захисників, які загинули внаслідок теракту російських окупантів у селищі Оленівка Донецької області, більшість із них — ідентифіковані.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.