Суспільство

Інтеграція почалась: реакція соцмереж на появу представників терористів “ЛНР” у Станиці Луганській

Інтеграція почалась: реакція соцмереж на появу представників терористів “ЛНР” у Станиці Луганській

Соціальні мережі сколихнула новина про появу на підконтрольній Україні території на Луганщині представників терористичної організації “ЛНР” Владислава Дейнего і Ольги Кобцевої.

6 серпня Дейнего і Кобцева перетнули лінію розмежування у Станиці Луганській і на підконтрольній українському уряду території заявили, що мають право на контроль над Станицею Луганською та Щастям.

“Згідно з мінським домовленостями, Станиця і Щастя наші”, – заявили представники терористів.

Непересічну подію прокоментували українські блогери та дописувачі соцмереж.

Український військовий експерт Олексій Арестович зауважив, що в цей раз адмінмежу перейшли два представника “ЛНР”, але наступного разу їхня кількість може бути в рази більшою.

Журналіст, засновник волонтерської спільноти InformNapalm Роман Бурко очікує реакцію президента України Володимира Зеленського на нахабну поведінку Дейнего і Кобцевої.

Євген Васильєв, координатор проекту “Восток-SOS – освобожденные города” іронічно повідомив, що “інтеграція” вже почалась.

Сергій Іванов дорікнув Службі безпеки України, яка проґавила “високопосадовця” терористів “ЛНР”, який перебуває у розшуку.

Загалом дописувачі здивовані пасивністю українських правоохоронців, які жодним чином не зреагували на появи одіозних представників терористів.