Інтеграція почалась: реакція соцмереж на появу представників терористів “ЛНР” у Станиці Луганській
Соціальні мережі сколихнула новина про появу на підконтрольній Україні території на Луганщині представників терористичної організації “ЛНР” Владислава Дейнего і Ольги Кобцевої.
6 серпня Дейнего і Кобцева перетнули лінію розмежування у Станиці Луганській і на підконтрольній українському уряду території заявили, що мають право на контроль над Станицею Луганською та Щастям.
“Згідно з мінським домовленостями, Станиця і Щастя наші”, – заявили представники терористів.
Непересічну подію прокоментували українські блогери та дописувачі соцмереж.
Український військовий експерт Олексій Арестович зауважив, що в цей раз адмінмежу перейшли два представника “ЛНР”, але наступного разу їхня кількість може бути в рази більшою.
Журналіст, засновник волонтерської спільноти InformNapalm Роман Бурко очікує реакцію президента України Володимира Зеленського на нахабну поведінку Дейнего і Кобцевої.
Євген Васильєв, координатор проекту “Восток-SOS – освобожденные города” іронічно повідомив, що “інтеграція” вже почалась.
Сергій Іванов дорікнув Службі безпеки України, яка проґавила “високопосадовця” терористів “ЛНР”, який перебуває у розшуку.
Загалом дописувачі здивовані пасивністю українських правоохоронців, які жодним чином не зреагували на появи одіозних представників терористів.







